KANCELARIA ADWOKACKA

NIERUCHOMOŚCI - SHORT SALE

Nieruchomości handlowe czy mieszkaniowe to dla wielu ludzi inwestycja życia. Zawarcie umowy kupna - sprzedaży to bardzo ważny moment w całej tranzakcji !

Aby wszystko odbyło się zgodnie z prawem musimy zatrudnić Adwokata, który swoją  wiedzą i doświadczeniem pomoże rozwikłać wiele zawiłości prawnych.

 

W kancelarii Adwokata - mecenasa Marka Ścibło, uzyskasz odpowiednią poradę i pomoc. Ponad 26 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów - to efekt solidnej pracy Marka Ścibło dla dobra klienta. Bardzo nierozsądne jest negocjowanie ceny kupna lub sprzedaży bez pomocy prawnika. Często potencjalny kupiec złoży ofertę, bez uprzedniej konsultacji z Adwokatem, nie zdając sobie sprawy, że gdy zostanie ona przyjęta przez sprzedającego, to zostaje uznana za umowę wiążącą. Odkręcenie całej sprawy może okazać się bardzo skomplikowane i trudne. Dlatego aby  kupujący i sprzedający mogli być zadowoleni i spać spokojnie, powinni koniecznie i dla własnego dobra, skorzystać z pomoc Adwokata.

 

W obecnej sytuacji rynkowej, gdzie ceny nieruchomości spadły drastycznie, tysiące osób które pobrały kredyty bankowe zostały zmuszone do sprzedaży swoich domów i mieszkań poprzez "Short Sale"."Short Sale" to sprzedaż domu lub mieszkania, za zgodą banku, poniżej wartości długu, po realnej, dzisiejszej cenie I pozbycie się ZŁEGO DŁUGU. Aby uzyskać maksymalne korzyści z "Short Sale" należy zasięgnąć porady adwokackiej.

 

W kancelarii Marka Ścibło klienci mogą uzyskać szczegółowe informacje o "Short Sale". Zachęcamy do skorzystania z wiedzy i doświadczenia Adwokata Marka Ścibło, oraz zapewniamy indywidualne rozpatrzenie każdej  sprawy.​​

Adres i Telefon:

Law Offices of Mark Sciblo, P.C.

5945 N. Elston Ave

Chicago, IL 60646

Telefon:

(773) 775-5050 

Fax:

Fax: (773) 775-5115

Email:

attorney@sciblolawoffice.com

Godziny:

  Poniedziałek - Piątek

    9:30am - 5:30pm

Sobota

 10am - 3pm

  Mówimy po:

Angielsku, Polsku, Ukrainsku i Rosyjsku

26 LAT W PRAKTYCE ADWOKACKIEJ

 Wiedza,Pasja,Doświadczenie 

POLSKI ADWOKAT W CHICAGO

Kancelaria Adwokacka - Adwokat Marek Ścibło, P.C.

Adres biura:

5945 N. Elston Ave

Chicago, IL 60646

Telefon: (773) 775-5050

www.adwokatmareksciblo.com

Zastrzeżenie Prawne

Strona internetowa została przygotowana na zlecenie Kancelarii Adwokackiej Marka Ścibło, P.C.

​Informacje tu zawarte mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady prawnej. Czytanie i odwiedzanie tej strony nie tworzy relacji między Klientem a Kancelarią. W celu uzyskania indywidualnej porady prawnej lub informacji o warunkach współpracy, prosimy o kontakt z Kancelarią.

 

 © 2020 All Rights Reserved.