KANCELARIA ADWOKACKA

DUI - JAZDA POD WPŁYWEM ALKOHOLU LUB NAROKTYKÓW    

Aresztowanie za jazdę pod wpływem alkoholu, może przysporzyć wiele stresu oraz wstydu przed członkami rodziny i znajomymi. Osoba oskarżona może stracić pracę z powodu zawieszonego prawa jazdy i odczuwać nieprzyjemne skutki w codziennym życiu.

Im wcześniej skontaktujesz się z naszym biurem adwokackim, tym lepiej i od razu   będziemy mogli zacząć pracować dla Ciebie, aby chronić Twoje prawa i przywileje. Skazanie za jazdę pod wpływem alkoholu, może mieć negatywne konsekwencje w Twoim życiu takie jak: odbywanie wyroku w więzieniu,wyższe raty za ubezpieczenie, kara grzywny i opłaty sądowe, prace społeczne, edukacja antyalkoholowa, zawieszenie, lub cofnięcie prawa jazdy. DUI czyli jazda pod wpływem alkoholu lub narkotyków, może być rozpatrywane jako występek, lub nawet zostać zakwalifikowane jako zbrodnia.
​ ​
Od 1994 roku Adwokat Marek Ścibło pomógł już wielu osobom, które zostały oskarżone o jazdę w stanie nietrzeźwym. Jeżeli zostałeś oskarżony o DUI, skontaktuj się z naszym biurem adwokackim tak szybko, jak jest to możliwe, abyśmy  w ramach darmowej konsultacji, omówili Twoje prawa i proponowane przez nas rozwiązania.

Kancelaria Adwokacka Marka Ścibło współpracuje z byłym sędzią powiatu Cook.

Adres i Telefon:

Law Offices of Mark Sciblo, P.C.

5945 N. Elston Ave

Chicago, IL 60646

Telefon:

(773) 775-5050 

Fax:

Fax: (773) 775-5115

Email:

attorney@sciblolawoffice.com

Godziny:

  Poniedziałek - Piątek

    9:30am - 5:30pm

Sobota

 10am - 3pm

  Mówimy po:
Angielsku, Polsku

28 LAT W PRAKTYCE ADWOKACKIEJ

 Wiedza,Pasja,Doświadczenie 

POLSKI ADWOKAT W CHICAGO